آموزشدرآمدزایی
موضوعات داغ

آموزش کامل کار با اپلیکیشن استخراج ابری بیت‌کوین

کسب درآمد با سرور ماین بیت‌کوین

شما می‌توانید با نصب سرور ماین بیت‌کوین هر روز مقداری بیت‌کوین استخراج کنید. همچنین با دعوت از دوستانتان و یا تماشای تبلیغات، مقدار استخراج خود را بالاتر ببرید.

بیت‌کوین Bitcoin یک رمزارز و یک نظام پرداخت جهانی با کارکردهای مشابه پول بدون پشتوانه است. از نظر فنی بیت‌کوین نخستین پول دیجیتال نامتمرکز است، چرا که بدون بانک مرکزی یا مسئول مرکزی کار می‌کند. این شبکه همتابه‌همتا است و تراکنش‌ها را مستقیماً و بدون واسطه میان کاربران انجام می‌دهد. به دلیل محبوبیت بالای بیت کوین برخی به آن لقب پادشاه رمزارزها را داده‌اند. اکنون السالوادور نخستین و تنها کشوری است که بیت کوین را به عنوان پول رسمی پذیرفته‌است.

گره‌ها با استفاده از فناوری رمزنگاری (Cryptography), این تراکنش‌ها را بازبینی می‌کنند و در یک دفتر کل توزیع‌شده همگانی که به آن زنجیره بلوکی گفته می‌شود، ضبط می‌کنند. بیت‌کوین را شخص یا گروهی از اشخاص ناشناس تحت نام ساتوشی ناکاموتو اختراع کردند و در سال ۲۰۰۹ به عنوان یک نرم‌افزار متن‌باز عرضه شد.

ارزش یک بیت کوین از مقدار ۷۸۹ دلار در ماه دسامبر سال ۲۰۱۶ به حدود ۵۷هزار دلار در فوریه ۲۰۲۱ رسیده‌است. در چند سال گذشته ارزش بیت‌کوین در بازارهای جهانی از چند صدم دلار آمریکا به چندهزار دلار افزایش یافته‌است. شمار شرکت‌های خدماتی و تاجرانی که بیت‌کوین می‌پذیرند نیز در حال افزایش است. قیمت بیت کوین و ارزش آن نوسان‌های بسیاری دارد و ممکن است حتی طی چند دقیقه صدها دلار ارزش آن افزایش یا کاهش یابد.

هیچ‌کس مالک شبکه بیت‌کوین نیست و مانند ایمیل، کاربران بیت‌کوین هستند که آن را کنترل می‌کنند. کاربردهای بیت‌کوین در هیچ‌کدام از دیگر سامانه‌های پرداخت یافتنی نیست.

آغاز استخراج

برای شروع استخراج با سرعت بالای بیت‌کوین باید در ابتدا اپلیکیشن سرور ماین بیت‌کوین را نصب کنید.

نصب سرور ماین بیت‌کوین با لینک مستقیم گوگل پلی

بعد از نصب و مرحله ثبت‌نام با وارد کردن کد ۱۰۷۳۰۴۱۴ در قسمت Bonus می‌توانید مقداری ساتوشی به‌شکل هدیه دریافت کنید.

افزایش سرعت استخراج

برای افزایش سرعت استخراج بیت‌کوین توسط این برنامه ۲ راه وجود دارد:

  1. استفاده از بوستر. برای فعال‌سازی بوستر ۲۰ درصدی باید ۱ تبلیغ ۱۵ ثانیه‌ای تماشا کنید.
  2. استفاده از کد دعوت. با دعوت از دوستانتان با کد دعوتی که برنامه در اختیارتان قرار می‌دهد مقداری ساتوشی هدیه دریافت می‌کنید.

نکات مهم

  • این برنامه هیچ‌کدام از منابع سرور و شبکه شما را اشغال نمی‌کند. بنابراین نگران داغ‌شدن گوشی و یا حجم اینترنت خود نباشید.
  • این برنامه فاقد هر نوع تبلیغات ناخواسته است.
  • از بستن این برنامه خودداری کنید. برنامه همیشه باید فعال باشد.
  • این برنامه برای کنترل شبکه خود باید همیشه به اینترنت متصل باشد.
  • برای تسویه حساب باید نشانی کیف پول خود را وارد کنید.

برای تبدیل بیت‌کوین به ریال باید از صرافی داخلی استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از صرافی اوکی اکسچنج است. برای عضویت رایگان در این صرافی از لینک زیر استفاده کنید.

افتتاح حساب سریع در صرافی اوکی اکسچنج

منبع
ایست‌لایت استودیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا