اینستاگرام

تولید هشتگ با هوش مصنوعی

دانلود نرم‌افزارهای تولید هشتگ

با استفاده از نرم‌افزارهای تولید هشتگ با هوش مصنوعی به‌سادگی میزان تعامل خود را بامخاطبین در شبکه‌های اجتماعی افزایش دهید.

هَشتَگ یا هش‌تگ Hashtag با نشان #، یک نماد پیشوندی و یکی از تگ‌های فراداده است که در خدمات شبکه‌های اجتماعی و میکروبلاگینگ استفاده می‌شود. اگر بخواهیم هشتگ را به زبان ساده‌تر تعریف کنیم، برچسبی است که برای دسته‌بندی و به اشتراک گذاری پست‌ها و نظرات درباره‌ی موضوعی خاص در سطح جهانی و فراتر از حلقه و فهرست دوستان به‌کار می‌رود.

هشتگ ابزاری برای دسته‌بندی پیام‌ها فراهم می‌کند، تا افراد بتوانند آن هشتگ را جستجو کنند و مجموعه‌ای از پیام‌هایی را که شامل آن هستند به دست آورند. عموماً کلیدی‌ترین واژه‌ی مربوط به آن موضوع را با نشانه‌ی هشتگ همراه کنند. این همراه کردن با استفاده از علامت # قبل از واژهٔ مورد نظر انجام می‌شود. در نام‌گذاری هشتگ می‌توانید از حروف، اعداد و علایم مجاز استفاده کنید اما علامت‌هایی کارکتری مانند $ یا % غیرمجاز هستند و به شما اجازهٔ نام‌گذاری نمی‌دهند. هشتگ نخستین بار به وسیله توییتر ایجاد شد و پس از آن توسط بسیاری از شبکه‌های اجتماعی از جمله گوگل پلاس، فیسبوک، فلیکر، اینستاگرام، فرندفید، یوتیوب، پینترست و تلگرام مورد استفاده قرار گرفت.

به‌طور کلی می‌توان مزایای هشتگ را اینگونه برشمرد:

  • مطالب گذاشته شده در هشتگ را همه می‌توانند مطالعه کنند و دیگر نیازی نیست هر شخصی مطلب را جداگانه به اشتراک بگذارد.
  • با مراجعه به هشتگ، نیازی به جستجوی موضوعتان نیست، می‌توانید مطالب گوناگون مرتبط را مطالعه کنید. همچنین در جستجوی گوگل می‌توانید هشتگ مورد نظر را نوشته و مطالب مربوط را مطالعه کنید.

هشتگ بیشتر در انجمنهای گفتگوی بدون‌ناظر و موقت استفاده می‌شود. هر ترکیبی از کارکترها که با علامت hash، شروع شده باشد، یک هشتگ است، و هر هشتگ، اگر توسط تعداد کافی از افراد ترویج شود، می‌تواند یک «trend» باشد و کاربران بیشتری را به بحثی که از آن هشتگ استفاده می‌کند، جذب کند. در توئیتر، وقتی یک هشتگ خیلی محبوب می‌شود، در صفحهٔ اصلی هر کاربر در بخش «موضوعات پرطرفدار» نمایش داده می‌شود. موضوعات پرطرفدار می‌توانند بر اساس منطقهٔ جغرافیایی یا بر اساس کل توئیتر سازماندهی شوند.

۶ اپلیکیشن برتر تولید هشتگ با فن‌آوری هوش مصنوعی

Ai Hashtags

رتبه‌بندی: ۴.۴

حجم: ۸.۵ مگابایت

نسخه: ۳۰.۰

دانلود از گوگل‌پلی

Captions for Instagram Photos & Hashtags – TagWag

رتبه‌بندی: ۴.۱

حجم: متغیر

نسخه: ۲.۲.۱

دانلود از گوگل‌پلی

Hashtag Generator for Instagram

رتبه‌بندی: ۳.۵

حجم: ۷.۲ مگابایت

نسخه: ۱.۱.۷

دانلود از گوگل‌پلی

Tagify: hashtags for Instagram

رتبه‌بندی: ۴.۵

حجم: ۱۲ مگابایت

نسخه: ۳.۳.۴

دانلود از گوگل‌پلی

Hashtags Manager for Instagram Likes and Followers

رتبه‌بندی: ۴.۲

حجم: ۸.۷ مگابایت

نسخه: ۱.۱.۷

دانلود از گوگل‌پلی

منبع
ایست‌لایت استودیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا