آموزشکسب و کار
موضوعات داغ

استخراج ابری و درآمد واقعی ۶۰ میلیون تومانی در ماه

معرفی چند اپلیکیشن خوب استخراج ابری

خراج یا استخراج ابری، روشی است برای استخراج رمز ارزها نظیر بیت‌کوین و اتریوم بدون‌نیاز به خرید، پیاده‌سازی و اجرای نرم‌افزارهای موردنیاز یک دستگاه یا مزرعه استخراج به‌طور مستقیم و فیزیکی.

شرکت‌های استخراج ابری تمام فرآیند‌های فنی و زیرساختی راه‌اندازی و همین‌طور نگه‌داری یک مزرعه استخراج ارزهای رمزنگاری‌شده را انجام می‌دهند و در نهایت قدرت پردازش یا به‌طور خاص دستگاه‌های به‌کار گرفته‌شده را با هزینه‌ای مشخص اجاره می‌دهند. به این صورت تمام افراد فارغ از مواردی نظیر برخورداری از دانش فنی یا دسترسی به برق مناسب می‌توانند به استخراج رمز ارز مدنظرشان اقدام کنند.

مزایای استخراج ابری

  • کاربران در این روش نیازی به خرید سخت‌‌افزارهای مورد نیاز استخراج ندارند.
  • نیازی به دانش فنی برای استخراج نخواهد بود و هرکس با یک سیستم کامپیوتری یا موبایل می‌تواند عمل استخراج را انجام دهد.
  • هزینه‌های بالای انرژی مصرفی که ماینرها دارند کاهش می‌یابد.
  • مشکلات مربوط به نگه‌داری دستگاه‌های استخراج و هزینه‌های استهلاک و … رفع می‌گردد.
  • شانس کلی استخراج و کسب درآمد افزایش می‌یابد.

تکنیک‌ها و روش‌های استخراج ابری یا Cloud Mining

روش‌های متفاوت و متنوعی برای استخراج ابری ارزهای دیجیتالی وجود دارد و افراد می‌توانند هر یک از آن‌ها را با توجه به میزان دانش فنی و متناسب با نیاز خود، انتخاب کنند.

۱- استخراج از طریق میزبان یا Hosted Mining

در این روش، ماینر (شخص استخراج‌کننده)، با اجاره یک ماشین استخراج یا ASIC، کار خود را پیش می‌برد و استخراج ابری را آغاز می‌کند. در این روش، میزبان به شما اجازه می‌دهد تا شروع به استخراج ارزدیجیتال کنید بدون این‌که نگران هزینه‌های تعمیر و نگه‌داری آن باشید.

۲- استخراج از طریق میزبانی مجازی یا Virtual Hosted Mining

در روش استخراج میزبانی مجازی، شخص می‌تواند با اجاره یک سرور مجازی خصوصی، نرم‌افزارهای ماینینگ خود را بر روی آن نصب کند و کار استخراج ابری را شروع کند.

۳- پاور هش اجاره‌ای یا Leased Hashing Power

در این روش از استخراج ابری، شما می‌توانید قدرت پردازش سیستم‌های ماینینگ را اجاره کنید و هیچ نگرانی‌ای برای از بین رفتن، تعمیر و نگهداری سخت‌افزارهای مخصوص ماینینگ نداشته باشید.

معرفی چند اپلیکیشن خوب استخراج ابری

گزینه‌های دارای علامت ✔ بیش‌تر توصیه می‌شوند.

قبل از شروع به کار باید یک والت یا کیف پول ایمن برای خود انتخاب کنید. از ویژگی‌های یک کیف پول خوب پشتیبانی از آی‌پی کشور ایران و تعداد رمزارزهای پشتیبانی‌شده در بستر آن است. ما قویا تراست والت را پیشنهاد می‌کنیم.

نصب تراست والت با لینک مستقیم گوگل پلی

نصب تراست والت با لینک مستقیم اپ استور

نصب تراست والت با لینک مستقیم سایت اصلی

✔ شبکه بی

شبکه بی Bee Network یک اپلیکیشن کاملا رایگان، بسیار ساده و بدون تبلیغات است که در حال حاضر در مراحل آخر استخراج خود قرار دارد و به‌زودی پس از احراز هویت کاربران خود؛ از طریق صرافی‌های مرتبط عرضه خواهد شد. شما با دعوت از دوستانتان به این برنامه سرعت استخراج بیش‌تری خواهید داشت.

نصب شبکه بی با لینک مستقیم گوگل پلی

نصب شبکه بی با لینک مستقیم اپ استور

نصب شبکه بی از سرور اصلی سایت

کد دعوت اجباری برای عضویت: glcitizen

ایگل

شبکه ایگل یک اپلیکیشن کاملا رایگان، بسیار ساده و بدون تبلیغات است که در حال حاضر در مراحل میانی استخراج خود قرار دارد و پس از احراز هویت کاربران خود؛ از طریق صرافی‌های مرتبط عرضه خواهد شد. شما با دعوت از دوستانتان به این برنامه سرعت استخراج بیش‌تری خواهید داشت. در ضمن از طریق گردونه شانس هم به‌شکل روزانه مقداری سکه هدیه به حساب شما واریز می‌شود.

نصب ایگل با لینک مستقیم گوگل پلی

نصب ایگل با لینک مستقیم اپ استور

کد دعوت اجباری برای عضویت: glcitizen

وان

شبکه وان؛ یک اپلیکیشن کاملا رایگان، بسیار ساده و بدون تبلیغات است که در حال حاضر در مراحل میانی استخراج خود قرار دارد و پس از احراز هویت کاربران خود؛ از طریق صرافی‌های مرتبط عرضه خواهد شد. شما با دعوت از دوستانتان به این برنامه سرعت استخراج بیش‌تری خواهید داشت.

نصب وان با لینک مستقیم گوگل پلی

کد دعوت اجباری برای عضویت: glcitizen

فایرفلای

شبکه فایرفلای یک اپلیکیشن کاملا رایگان، بسیار ساده و بدون تبلیغات است که در حال حاضر در مراحل میانی استخراج خود قرار دارد و پس از احراز هویت کاربران خود؛ از طریق صرافی‌های مرتبط عرضه خواهد شد. شما با دعوت از دوستانتان به این برنامه سرعت استخراج بیش‌تری خواهید داشت. در ضمن از طریق گردونه شانس هم به‌شکل روزانه مقداری سکه هدیه به حساب شما واریز می‌شود.

نصب فایرفلای با لینک مستقیم گوگل پلی

کد دعوت اجباری برای عضویت: glcitizen

بازی فری لایت‌کوین

لایت‌کوین (Litecoin) به اختصار LTC یک ارز رمزپایه همتا به همتا و پروژه نرم‌افزاری منبع‌باز منتشرشده تحت مجوز MIT/X11 است. از بیت‌کوین الهام گرفته شده و از لحاظ فنی تقریباً شبیه به بیت‌کوین است. ایجاد و انتقال لایت‌کوین بر اساس یک پروتکل منبع‌باز است و توسط هیچ قدرت مرکزی مدیریت نمی‌شود. ارز لایت‌کوین ارز دیجیتال peer-to-peer و متن‌باز است که تحت لایسنس MIT/X11 ساخته شده و تراکنش سکه‌ها بر پایه یک پروتکل متن‌باز انجام می‌شود.

شما می‌توانید با نصب بازی فری لایت‌کوین به‌شکل ساعتی و شانسی مقداری لایت‌کوین استخراج کنید. همچنین با دعوت از دوستانتان و یا تماشای تبلیغات، مقدار استخراج خود را بالاتر ببرید.

نصب فری لایت‌کوین با لینک مستقیم گوگل پلی

کد دریافت جایزه: ۳۵۰۵۱۴۱

✔ سرور ماین اتریوم

اتریوم (Ethereum‎) پلتفرمی عمومی، متن‌باز، زنجیره بلوکی-محور با رایانش توزیع‌شده برای قرارداد هوشمند است. این پلتفرم ماشین مجازی تورینگ کامل اتریوم (EVM) را فراهم می‌آورد و اسکریپت‌ها را با استفاده از شبکهٔ بین‌المللی گروه‌های عمومی اجرا می‌کند. اتریوم همچنین یک توکن ارز رمزپایه به نام «اتر» ارائه می‌کند که میان حساب‌ها قابل انتقال بوده و می‌تواند به گروه‌های شرکت‌کننده برای محاسباتی که انجام داده‌اند پرداخت شود. «گَس»، سازوکار کار داخلی قیمت‌گزاری است که برای جلوگیری از اسپمینگ و مکان‌یابی منابع روی شبکه به کار گرفته می‌شود.

شما می‌توانید با نصب سرور ماین اتریوم هر روز مقداری اتریوم استخراج کنید. همچنین با دعوت از دوستانتان و یا تماشای تبلیغات، مقدار استخراج خود را بالاتر ببرید.

نصب سرور ماین اتریوم با لینک مستقیم گوگل پلی

کد دریافت جایزه: ۱۰۷۳۰۴۱۴

✔ سرور ماین دوج‌کوین

دُوْج‌کوین (Doge Coin) با نماد Ð و با واحد اختصاری «DOGE» یک ارز دیجیتال از نوع رمزارز است. دوج‌کوین رمزارزی نظیر به نظیر (peer-to-peer) و متن‌باز است و نخستین‌بار در سال ۲۰۱۳ میلادی معرفی شد و قصد دارد به عنوان پول مجازی شبکه‌های اجتماعی برای ارسال پاداش و انعام و پرداخت‌های نفر به نفر در این فضا استفاده شود. از تصویر یک سگ ژاپنی از نژاد شیبا اینو به‌نام دوج به‌عنوان شانس‌بیار این ارز استفاده می‌شود.

شما می‌توانید با نصب سرور ماین دوج هر روز مقداری دوج استخراج کنید. همچنین با دعوت از دوستانتان و یا تماشای تبلیغات، مقدار استخراج خود را بالاتر ببرید.

نصب سرور ماین دوج‌کوین با لینک مستقیم سازنده

کد دریافت جایزه: ۱۰۷۳۰۴۱۴

بازی اتریوم

شما می‌توانید با نصب بازی اتریوم هر ۱۰ دقیقه مقداری اتریوم استخراج کنید و یا با دعوت از دوستانتان مقدار استخراج خود را بالاتر ببرید.

نصب بازی اتریوم با لینک مستقیم گوگل پلی

کد دریافت جایزه: ۱۸۹۹۹

بازی ریپل

ریپل (Ripple) نام یک رمزارز با علامت XRP و یک شبکه پرداخت آزاد است که این پول در آن معامله می‌شود. این شبکه در واقع یک سیستم پرداخت توزیع‌شده است. در وب‌سایت ریپل آمده که هدف ریپل این است که مردم بتوانند از «باغ‌های محصور» شبکه‌های مالی خلاصی پیدا کنند. باغ‌های محصور همان کارت‌های اعتباری، بانک‌ها، پرداخت‌های اینترنتی و سایر ابزارهای مالی هستند که دسترسی‌ها را محدود می‌کنند، برای تبادل پول کارمزد می‌گیرند و تأخیرهایی را در هنگام تراکنش بر مردم تحمیل می‌کنند. ریپل یکی از ارزهای دیجیتال موجود در بازارهای جهانی است که در چند ماه اخیر به دلیل رشد و توسعه چشم‌گیر ارزهای دیجیتال دیگر مانند بیت‌کوین و اتریوم مورد توجه بسیاری از نهادهای اقتصادی در سراسر دنیا قرار گرفته‌است.

شما می‌توانید با نصب بازی ریپل هر ۱۰ دقیقه مقداری ریپل استخراج کنید و یا با دعوت از دوستانتان مقدار استخراج خود را بالاتر ببرید.

نصب بازی ریپل با لینک مستقیم گوگل پلی

کد دریافت جایزه: ۱۴۳۹۰

منبع
ایست‌لایت استودیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا