اینستاگرام
موضوعات داغ

تست شادوبن اینستاگرام

یکی از محدودیت‌های رایج

شادوبن اینستاگرام یکی از محدودیت‌های رایج این شبکه اجتماعی محبوب می‌باشد که باعث می‌شود آمار مشاهده پست‌های شما کاهش یابد و عملا پست‌های شما برای سایرین قابل مشاهده نباشد یا برای تعداد کم‌تری به نمایش در بیاید.

به طور کلی ۲ راه برای بررسی شادوبن اینستاگرام  وجود دارد:

  1. بررسی دستی با استفاده از ۵ پیج مختلف
  2. بررسی آنلاین با سایت تست شادوبن

شما می‌توانید از سایت‌هایی با کارکرد مشابه برای تست این محدودیت روی اکانت خود استفاده کنید و از اینکه شادوبن شده‌اید یا نه مطمئن شوید. این سایت‌ها فرایند تست نمایش پست‌های شما را بر روی اکانت سایرین بررسی می‌کنند. فقط کافی است که آدرس پیج اینستاگرامی خود را وارد این سایت‌ها کنید و پس از چند ثانیه نتیجه تست شادوبن را مشاهده نمایید.

تست شادوبن با سایت triberr

ترایبر (triberr.com) سایتی در زمینه بازاریابی شبکه‌های اجتماعی است. این سایت برای تست شادوبن یک ابزار ارائه داده است که با وارد کردن آی‌دی اینستاگرام خود می‌توانید محدودیت شادوبن را روی آن بررسی کنید.

شما می‌توانید با مراجعه به بخش تست شادوبن اینستاگرام آی‌دی خود را وارد کرده و منتظر نتیجه باشید. این سایت آخرین پست‌های شما را ار نظر نمایش برای سایرین بررسی کرده و درصورتی که مشکلی وجود داشته باشد آن را اعلام می‌کند. در غیر اینصورت نتیجه نمایش شما را مثبت ارزیابی خواهد کرد. اگر تیک سبز به شما نشان داده شده است طبیعتا به این معنا است که پیج شما شادوبن نیست و اگر غیر این باشد، یعنی شادوبن شده‌اید که در این صورت باید برای رفع شادوبن اقدام نمایید.

بهترین روش برای تست شادوبن همان روش تست ۵ پیج می‌باشد. اما اگر می‌خواهید سریع به نتیجه برسید، می‌توانید از این سایت استفاده کنید. اگر تست گرفته‌شده مبنی بر وجود محدودیت روی پیج بود، باید نسبت به رفع آن اقدانم نمایید تا آمار مشاهده پست‌های شما مجددا به حالت قبل بازگردد.

/ساناست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا